MBR30035CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR30035CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR30035CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 35V 200A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR30035CT.pdf2.MBR30035CT.pdf
  • Pranešimas
MBR30035CT specifikacijos
Dalies numeris MBR30035CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 35V 200A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2022 pcs Duomenų lapas 1.MBR30035CT.pdf2.MBR30035CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai 1242-1050
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 8mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR30035CTR
MBR30035CTR
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 35V 300A 2TOWER
Sandelyje: 1786 pcs
parsisiųsti: MBR30035CTR.pdf
RFQ
MBR30035CTRL
MBR30035CTRL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 150A 2 TOWER