MBR2X080A180
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X080A180 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR2X080A180
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 180V 80A SOT227
Duomenų lapai: MBR2X080A180.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
MBR2X080A180 specifikacijos
Dalies numeris MBR2X080A180 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 180V 80A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4589 pcs Duomenų lapas MBR2X080A180.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 80A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 180V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 2 Independent
Išsamus aprašymas Diode Array 2 Independent Schottky 180V 80A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 180V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 80A