MBR2X080A100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X080A100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR2X080A100
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT227
Duomenų lapai: MBR2X080A100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBR2X080A100 specifikacijos
Dalies numeris MBR2X080A100 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4921 pcs Duomenų lapas MBR2X080A100.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 80A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Kiti vardai 1242-1302
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 2 Independent Išsamus aprašymas Diode Array 2 Independent Schottky 100V 160A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 160A