MBR120100CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR120100CTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR120100CTR
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR120100CTR.pdf2.MBR120100CTR.pdf
  • Pranešimas
MBR120100CTR specifikacijos
Dalies numeris MBR120100CTR Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 100V 120A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1730 pcs Duomenų lapas 1.MBR120100CTR.pdf2.MBR120100CTR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR120100CTRGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120A (DC)