MBR1100RL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR1100RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR1100RL
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Duomenų lapai: MBR1100RL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MBR1100RL specifikacijos
Dalies numeris MBR1100RL Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4187 pcs Duomenų lapas MBR1100RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial Kiti vardai MBR1100RLOSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 1A Through Hole Axial
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A