FC7BQCCMC10.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BQCCMC10.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC7BQCCMC10.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC7BQCCMC10.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC7BQCCMC10.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC7BQCCMC10.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109717 pcs Duomenų lapas FC7BQCCMC10.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)