FC7BACAGI25.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BACAGI25.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC7BACAGI25.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD
Duomenų lapai: FC7BACAGI25.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC7BACAGI25.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC7BACAGI25.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99152 pcs Duomenų lapas FC7BACAGI25.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija C7BA Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1496-2
FC7BACAGI25.0
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 12pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±100ppm Dažnumas 25MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 25MHz ±30ppm Crystal 12pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead