FC4UTCBRF2.4576-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBRF2.4576-BAG100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4UTCBRF2.4576-BAG100
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF T/H
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FC4UTCBRF2.4576-BAG100 specifikacijos
Dalies numeris FC4UTCBRF2.4576-BAG100 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67980 pcs Duomenų lapas
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)