FC4UTCBMF10.0-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBMF10.0-BAG100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4UTCBMF10.0-BAG100
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H
Duomenų lapai: FC4UTCBMF10.0-BAG100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC4UTCBMF10.0-BAG100 specifikacijos
Dalies numeris FC4UTCBMF10.0-BAG100 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138266 pcs Duomenų lapas FC4UTCBMF10.0-BAG100.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)