FC3BQBBMM24.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BQBBMM24.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC3BQBBMM24.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 1.FC3BQBBMM24.0-T1.pdf2.FC3BQBBMM24.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC3BQBBMM24.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC3BQBBMM24.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196063 pcs Duomenų lapas 1.FC3BQBBMM24.0-T1.pdf2.FC3BQBBMM24.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FQ3225B Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1415-2
FC3BQBBMM24.0
FQ3225BR-24.000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 24MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead