FC3BQBBME27.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC3BQBBME27.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC3BQBBME27.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC3BQBBME27.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC3BQBBME27.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC3BQBBME27.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91435 pcs Duomenų lapas FC3BQBBME27.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)