FS3000/6000A-TF-4
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS3000/6000A-TF-4
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
  • Pranešimas
FS3000/6000A-TF-4 specifikacijos
Dalies numeris FS3000/6000A-TF-4 Gamintojas Fluke Electronics
apibūdinimas FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 4100 pcs Duomenų lapas
Įveskite Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Specifikacijos Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Serija - Reitingai CAT III 1000V, CAT IV 600V
Kiti vardai 3889395 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Išsamus aprašymas Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FS300R17OE4BOSA1
FS300R17OE4BOSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOD IGBT MED PWR ECONOPP-2
Sandelyje: 166 pcs
parsisiųsti: FS300R17OE4BOSA1.pdf
RFQ
FS30-12
FS30-12
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3000V 10W