FS3000/6000A-TF-4-II
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS3000/6000A-TF-4-II
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 40 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 40 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FS3000/6000A-TF-4-II specifikacijos
Dalies numeris FS3000/6000A-TF-4-II Gamintojas Fluke Electronics
apibūdinimas FS3000A/6000A 4-PH 36-INCH THIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 40 pcs Duomenų lapas
Įveskite Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Specifikacijos Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Serija - Reitingai CAT III 1000V, CAT IV 600V
Kiti vardai 4531828 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Išsamus aprašymas Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FS30-12
FS30-12
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3000V 10W