FLUKE-335A
Fluke ElectronicsFluke Electronics
FLUKE-335A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLUKE-335A
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas CLAMP METER 600AC TRUE-RMS
Duomenų lapai: FLUKE-335A.pdf
  • Pranešimas
FLUKE-335A specifikacijos
Dalies numeris FLUKE-335A Gamintojas Fluke Electronics
Galimas kiekis 5521 pcs Duomenų lapas FLUKE-335A.pdf
Įveskite Current Meter, Clamp/Probe Specifikacijos DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 600A
Serija 330 Reitingai CAT III 600V
Kiti vardai 2412423
335A
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Current Meter, Clamp/Probe CAT III 600V DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 600A