FLUKE-333A
Fluke ElectronicsFluke Electronics
FLUKE-333A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLUKE-333A
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas CLAMP METER 400AC 600OHM RES
Duomenų lapai: FLUKE-333A.pdf
  • Pranešimas
FLUKE-333A specifikacijos
Dalies numeris FLUKE-333A Gamintojas Fluke Electronics
apibūdinimas CLAMP METER 400AC 600OHM RES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5275 pcs Duomenų lapas FLUKE-333A.pdf
Įveskite Current Meter, Clamp/Probe Specifikacijos DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 400A
Serija 330 Reitingai CAT III 600V
Kiti vardai 2412445
333A
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Current Meter, Clamp/Probe CAT III 600V DMM Functions Include Voltage, Resistance and Current to 400A