5618B-12-J
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5618B-12-J
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 67 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5618B-12-J specifikacijos
Dalies numeris 5618B-12-J Gamintojas Fluke Electronics
Galimas kiekis 67 pcs Duomenų lapas
Naudojimas Liquids, Semi Solids Įveskite Temperature Probe
Patarimas - tipas RTD Serija 5618
Zondo temperatūros diapazonas -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Zondo medžiaga Stainless Steel
Zondo ilgis 12.000" (304.80mm) Kištuko tipas -
Kištuko spalva - Kiti vardai 3003284
Laido ilgis 72.000" (1828.80mm) Kabelinė izoliacija Polytetrafluoroethylene (PTFE)