5618B-12-I
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5618B-12-I
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 80 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5618B-12-I specifikacijos
Dalies numeris 5618B-12-I Gamintojas Fluke Electronics
Galimas kiekis 80 pcs Duomenų lapas
Naudojimas Liquids, Semi Solids Įveskite Temperature Probe
Patarimas - tipas RTD Serija 5618
Zondo temperatūros diapazonas -328 ~ 932°F (-200 ~ 500°C) Zondo medžiaga Stainless Steel
Zondo ilgis 12.000" (304.80mm) Kištuko tipas -
Kištuko spalva - Kiti vardai 3003278
Laido ilgis 72.000" (1828.80mm) Kabelinė izoliacija Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5618
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 2.5MH 1.6A 690 MOHM TH
Sandelyje: 5776 pcs
parsisiųsti: 5618.pdf
RFQ
5618B-12-A
5618B-12-A
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: PROBE SECON. PRT 12 X 1/8 INCH O
Sandelyje: 74 pcs
parsisiųsti:
RFQ
5618-RC
5618-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.