BZX84C24
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C24
Gamintojas / Gamintojas: Fairchild/ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: 1.BZX84C24.pdf2.BZX84C24.pdf
  • Pranešimas
BZX84C24 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C24 Gamintojas Fairchild/ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2756196 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C24.pdf2.BZX84C24.pdf
Įtampa - izoliacija 70 Ohm Įtampa - suskirstymas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 350mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C24-ND
BZX84C24FSTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas BZX84C24
Varža (max) (zzt) 24V Išplėstas aprašymas Zener Diode 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% Diodų konfigūracija 50nA @ 16.8V
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 350MW SOT23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C22VLFHT116
BZX84C22VLFHT116
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Sandelyje: 2719788 pcs
parsisiųsti: BZX84C22VLFHT116.pdf
RFQ
BZX84C22_D87Z
BZX84C22_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Sandelyje: 5299 pcs
parsisiųsti: BZX84C22_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C22TS-7-F
BZX84C22TS-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363
parsisiųsti: BZX84C22TS-7-F.pdf
BZX84C24-E3-18
BZX84C24-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C24-E3-18.pdf
BZX84C24 RFG
BZX84C24 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C24 RFG.pdf
BZX84C24-7-F
BZX84C24-7-F
parsisiųsti: BZX84C24-7-F.pdf
BZX84C22W-7
BZX84C22W-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 200MW SOT323
parsisiųsti: BZX84C22W-7.pdf
BZX84C24-7
BZX84C24-7
parsisiųsti: BZX84C24-7.pdf
BZX84C22W-7-F
BZX84C22W-7-F
parsisiųsti: BZX84C22W-7-F.pdf
BZX84C24 TR
BZX84C24 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C24 TR.pdf
BZX84C24-E3-08
BZX84C24-E3-08
parsisiųsti: BZX84C24-E3-08.pdf
BZX84C22T-7-F
BZX84C22T-7-F
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 150MW SOT523
parsisiųsti: BZX84C22T-7-F.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus