BZX84C22W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C22W-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C22W-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C22W-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C22W-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C22W-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1002245 pcs Duomenų lapas BZX84C22W-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C22W-FDITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 55 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 15.4V
Bazinės dalies numeris BZX84C22
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C22S-7
BZX84C22S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 22V SOT363
Sandelyje: 833227 pcs
parsisiųsti: BZX84C22S-7.pdf
RFQ
BZX84C22_D87Z
BZX84C22_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3