PQ32/35-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ32/35-3F46
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PQ CORES 2PC SET
Duomenų lapai: PQ32/35-3F46.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
140 pcs
  • Pranešimas
PQ32/35-3F46 specifikacijos
Dalies numeris PQ32/35-3F46 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PQ CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33953 pcs Duomenų lapas PQ32/35-3F46.pdf
Plotis 22.00mm Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 32 x 35 Serija *
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 143 Medžiaga 3F46
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 33.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 35.00mm
Spraga Ungapped Baigti Uncoated
Efektyvus įsiskverbimas (μe) 716 Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 13800
Efektyvusis ilgis (le) mm 83.5 Efektyvus plotas (Ae) mm² 166
Skersmuo - Pagrindinis tipas PQ
Pagrindinis veiksnys (ΣI / A) mm1 0.503
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PQ32/35-3C97
PQ32/35-3C97
Gamintojai: FERROXCUBE
apibūdinimas: FERRITE CORE 2PC SET
Sandelyje: 34148 pcs
parsisiųsti: PQ32/35-3C97.pdf
RFQ
PQ32/35-3C95
PQ32/35-3C95
Gamintojai: FERROXCUBE
Sandelyje: 40559 pcs
parsisiųsti: PQ32/35-3C95.pdf
RFQ
PQ3220
PQ3220
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: 3000A FLEX CLAMP (R, Y, B)
Sandelyje: 95 pcs
parsisiųsti: PQ3220.pdf
PQ32/35-3C94
PQ32/35-3C94
apibūdinimas: PQ CORES 2PC SET
parsisiųsti: PQ32/35-3C94.pdf
PQ32/30-3F46
PQ32/30-3F46
apibūdinimas: PQ CORES 2PC SET
parsisiųsti: PQ32/30-3F46.pdf
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: 1200A FLEX CLAMP (R, Y, B)