PQ32/35-3C97
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ32/35-3C97 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ32/35-3C97
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas FERRITE CORE 2PC SET
Duomenų lapai: 1.PQ32/35-3C97.pdf2.PQ32/35-3C97.pdf3.PQ32/35-3C97.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PQ32/35-3C97 specifikacijos
Dalies numeris PQ32/35-3C97 Gamintojas FERROXCUBE
Galimas kiekis 34148 pcs Duomenų lapas 1.PQ32/35-3C97.pdf2.PQ32/35-3C97.pdf3.PQ32/35-3C97.pdf
Plotis 22.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 32 x 35 Serija -
Kiti vardai 1779-1198
BH4PQ03235006U000S
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga 3C97 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 33.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 35.00mm Spraga -