P22/13-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P22/13-3F36
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas P CORES 2PC SET
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
P22/13-3F36 specifikacijos
Dalies numeris P22/13-3F36 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas P CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64680 pcs Duomenų lapas
Plotis - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas P 22 x 13 Serija *
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 50.9 Medžiaga 3F36
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo koeficientas (Al) 2.7µH
Aukštis 13.40mm Spraga Ungapped
Baigti Uncoated Efektyvus įsiskverbimas (μe) 1070
Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 2000 Efektyvusis ilgis (le) mm 31.5
Efektyvus plotas (Ae) mm² 63.4 Skersmuo 22.00mm