P22/13-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P22/13-3C95
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas P CORES 2PC SET
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
P22/13-3C95 specifikacijos
Dalies numeris P22/13-3C95 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas P CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54115 pcs Duomenų lapas
Plotis - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas P 22 x 13 Serija *
Kiti vardai 432202535231
AH3PP02213005U20PS
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 50.9
Medžiaga 3C95 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo koeficientas (Al) 5.2µH Aukštis 13.40mm
Spraga Ungapped Baigti Uncoated
Efektyvus įsiskverbimas (μe) 2060 Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 2000
Efektyvusis ilgis (le) mm 31.5 Efektyvus plotas (Ae) mm² 63.4
Skersmuo 22.00mm Pagrindinis tipas P