EQ30-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EQ30-3C96
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas EQ CORES
Duomenų lapai: EQ30-3C96.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
448 pcs
  • Pranešimas
EQ30-3C96 specifikacijos
Dalies numeris EQ30-3C96 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas EQ CORES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69276 pcs Duomenų lapas EQ30-3C96.pdf
Plotis 20.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas EQ 30 Serija *
Kiti vardai 432202070891
BG5EQ03000004U90PP
Medžiaga 3C96
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 30.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 8.00mm