EQ30-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
EQ30-3C95 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EQ30-3C95
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas FERRITE CORE
Duomenų lapai: 1.EQ30-3C95.pdf2.EQ30-3C95.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EQ30-3C95 specifikacijos
Dalies numeris EQ30-3C95 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas FERRITE CORE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83909 pcs Duomenų lapas 1.EQ30-3C95.pdf2.EQ30-3C95.pdf
Plotis 20.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas EQ 30 Serija -
Kiti vardai 1779-1093
BH3EQ03000006U60PP
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga 3C95 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 30.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 8.00mm Spraga -