E18/4/10/R-4F1-A100-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E18/4/10/R-4F1-A100-P
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PLANAR E CORES
Duomenų lapai: E18/4/10/R-4F1-A100-P.pdf
  • Pranešimas
E18/4/10/R-4F1-A100-P specifikacijos
Dalies numeris E18/4/10/R-4F1-A100-P Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PLANAR E CORES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109127 pcs Duomenų lapas E18/4/10/R-4F1-A100-P.pdf
Plotis 10.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas E 18 x 4 x 10 Serija *
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 18.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 4.00mm