E18/4/10/R-3F46-A160-P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E18/4/10/R-3F46-A160-P
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PLANAR E CORES
Duomenų lapai: E18/4/10/R-3F46-A160-P.pdf
  • Pranešimas
E18/4/10/R-3F46-A160-P specifikacijos
Dalies numeris E18/4/10/R-3F46-A160-P Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PLANAR E CORES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125542 pcs Duomenų lapas E18/4/10/R-3F46-A160-P.pdf
Plotis 10.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas E 18 x 4 x 10 Serija *
Medžiaga 3F46 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 18.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 4.00mm Spraga -