LXD150-1400SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD150-1400SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXD150-1400SH
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 53-107V
Duomenų lapai: LXD150-1400SH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 947 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
LXD150-1400SH specifikacijos
Dalies numeris LXD150-1400SH Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
Galimas kiekis 947 pcs Duomenų lapas LXD150-1400SH.pdf
Svoris 2.9 lbs (1.3kg) Įtampa - išvestis 53 ~ 107 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 249VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 528VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Serija LXD150H
Reitingai IP67 Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 633-1198
LXD1501400SH
Darbinė temperatūra -35°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas Analog
Išsamus aprašymas 1.4A 53 ~ 107 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.4A