LXD150-1050SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD150-1050SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXD150-1050SH
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 71-142V
Duomenų lapai: LXD150-1050SH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 521 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
LXD150-1050SH specifikacijos
Dalies numeris LXD150-1050SH Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
Galimas kiekis 521 pcs Duomenų lapas LXD150-1050SH.pdf
Svoris 2.9 lbs (1.3kg) Įtampa - išvestis 71 ~ 142 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 249VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 528VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 8.66" L x 3.70" W x 1.71" H (220.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Serija LXD150H
Reitingai IP67 Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 633-1199
LXD1501050SH
Darbinė temperatūra -35°C ~ 65°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas Analog
Išsamus aprašymas 1.05A 71 ~ 142 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A