RKW-8-11-GY
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-8-11-GY
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CABLE TIE, HOOK & LOOP, GRAY
Duomenų lapai: RKW-8-11-GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKW-8-11-GY specifikacijos
Dalies numeris RKW-8-11-GY Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 37950 pcs Duomenų lapas RKW-8-11-GY.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė Bulk Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 11.00"
Ilgis - faktinis 0.917' (279.40mm, 11.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Gray 0.500" (12.70mm) 0.917' (279.40mm, 11.00")