RKW-8-11-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-8-11-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas KWIK STRAP BLACK 1/2 X 11"
Duomenų lapai: RKW-8-11-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKW-8-11-BK specifikacijos
Dalies numeris RKW-8-11-BK Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas KWIK STRAP BLACK 1/2 X 11" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38088 pcs Duomenų lapas RKW-8-11-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.500" (12.70mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė Bulk Kiti vardai 61049043
RKW8-11B
RKW8-11B-ND
RKW811B
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 11.00"
Ilgis - faktinis 0.917' (279.40mm, 11.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 0.917' (279.40mm, 11.00")