RKW-12-15-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKW-12-15-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-12-15-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas KWIK STRAP BLACK 3/4 X 15"
Duomenų lapai: RKW-12-15-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKW-12-15-BK specifikacijos
Dalies numeris RKW-12-15-BK Gamintojas Essentra Components
apibūdinimas KWIK STRAP BLACK 3/4 X 15" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18642 pcs Duomenų lapas RKW-12-15-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 61049044
RKW12-15B
RKW12-15B-ND
RKW1215B
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 15.00"
Ilgis - faktinis 1.250' (381.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Black 0.750" (19.05mm) 1.250' (381.00mm)