RKW-12-13-GY
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKW-12-13-GY
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Duomenų lapai: RKW-12-13-GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKW-12-13-GY specifikacijos
Dalies numeris RKW-12-13-GY Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 21751 pcs Duomenų lapas RKW-12-13-GY.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Tie Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKW
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Screw Mount, Cross-Cut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 13.00"
Ilgis - faktinis 1.083' (330.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Tie Gray 0.750" (19.05mm) 1.083' (330.00mm)