RKS-12-12-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKS-12-12-BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKS-12-12-BK
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas STRAP, HOOK & LOOP, BLACK
Duomenų lapai: 1.RKS-12-12-BK.pdf2.RKS-12-12-BK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKS-12-12-BK specifikacijos
Dalies numeris RKS-12-12-BK Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 38911 pcs Duomenų lapas 1.RKS-12-12-BK.pdf2.RKS-12-12-BK.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Strip Plotis 0.750" (19.05mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKS
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 12.00"
Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Strip Black 0.750" (19.05mm) 1.000' (304.80mm)