OFNS28-S9.5M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS28-S9.5M-01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OFNS28-S9.5M-01
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Duomenų lapai: 1.OFNS28-S9.5M-01.pdf2.OFNS28-S9.5M-01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OFNS28-S9.5M-01 specifikacijos
Dalies numeris OFNS28-S9.5M-01 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 168305 pcs Duomenų lapas 1.OFNS28-S9.5M-01.pdf2.OFNS28-S9.5M-01.pdf
Plotis 0.270" (6.86mm) Įveskite atributus Round
Įveskite Clip, Wire Saddle Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Skydo skylės dydis 0.374" (9.50mm), Square Pakuotė Bulk
Kiti vardai OFNS28-S9.5M-01-ND
RPC4579
Atidarymo dydis 1.380" L x 1.730" H (35.05mm x 43.94mm)
Montavimo tipas Arrowhead Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-2
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Ilgis 1.690" (42.93mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 2.170" (55.12mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead 1.380" L x 1.730" H (35.05mm x 43.94mm) Spalva Natural