OFNS16-S9.5M-19
Essentra ComponentsEssentra Components
OFNS16-S9.5M-19 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OFNS16-S9.5M-19
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Duomenų lapai: 1.OFNS16-S9.5M-19.pdf2.OFNS16-S9.5M-19.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OFNS16-S9.5M-19 specifikacijos
Dalies numeris OFNS16-S9.5M-19 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 263475 pcs Duomenų lapas 1.OFNS16-S9.5M-19.pdf2.OFNS16-S9.5M-19.pdf
Plotis 0.270" (6.86mm) Įveskite atributus Round
Įveskite Clip, Wire Saddle Serija -
Sraigtinis dydis - Skydo storis 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Skydo skylės dydis 0.374" (9.50mm), Square Pakuotė Bulk
Kiti vardai OFNS16-S9.5M-19-ND
RPC4578
Atidarymo dydis 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm)
Montavimo tipas Arrowhead Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 1.350" (34.29mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 1.350" (34.29mm) funkcijos Flame Retardant
Išsamus aprašymas Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Spalva Natural