SL15100ZCT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL15100ZCT
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SL15100ZCT specifikacijos
Dalies numeris SL15100ZCT Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
Galimas kiekis 5029 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.97 V ~ 3.63 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP
Serija EProClock® Santykis - įvestis: išvestis 1:2
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes with Bypass Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 200MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris SL15100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL151A101JAB
SL151A101JAB
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Sandelyje: 430363 pcs
parsisiųsti: SL151A101JAB.pdf
RFQ
SL15 7R005
SL15 7R005
Gamintojai: Ametherm
apibūdinimas: INRUSH CURRENT LIMITERS 15MM 7OH
Sandelyje: 146665 pcs
parsisiųsti: SL15 7R005.pdf
RFQ
SL15100ZIT
SL15100ZIT
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP
parsisiųsti:
SL151A151JAB
SL151A151JAB
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
parsisiųsti: SL151A151JAB.pdf
SL15 80002
SL15 80002
Gamintojai: Ametherm
apibūdinimas: ICL 80 OHM 25% 2A 15MM
parsisiųsti: SL15 80002.pdf
SL151A100JAB
SL151A100JAB
apibūdinimas: CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
parsisiųsti: SL151A100JAB.pdf
SL15 80002-A
SL15 80002-A
parsisiųsti: SL15 80002-A.pdf
SL15 80002-B
SL15 80002-B