SL151A151JAB
AVX CorporationAVX Corporation
SL151A151JAB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL151A151JAB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: SL151A151JAB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SL151A151JAB specifikacijos
Dalies numeris SL151A151JAB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 594102 pcs Duomenų lapas SL151A151JAB.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SL
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-7730
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.81mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 150pF Programos General Purpose