501HCAM032768DAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768DAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 501HCAM032768DAF
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
501HCAM032768DAF specifikacijos
Dalies numeris 501HCAM032768DAF Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5614 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite CMEMS®
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija Si501
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 336-2866 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 32.768kHz Išsamus aprašymas 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.9mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.9mA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
501HCAM032768CAGR
501HCAM032768CAGR
Gamintojai: Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas: OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Sandelyje: 5706 pcs
parsisiųsti:
RFQ
501HCB-ACAF
501HCB-ACAF
apibūdinimas: OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
Sandelyje: 4944 pcs
parsisiųsti:
RFQ
501HCAM032768DAFR
501HCAM032768DAFR