501HCAM032768BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768BAG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 501HCAM032768BAG
Gamintojas / Gamintojas: Energy Micro (Silicon Labs)
Prekės aprašymas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
501HCAM032768BAG specifikacijos
Dalies numeris 501HCAM032768BAG Gamintojas Energy Micro (Silicon Labs)
apibūdinimas OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite CMEMS®
Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Serija Si501
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai 336-2863 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 32.768kHz Išsamus aprašymas 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.9mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.9mA