RFS-50VR47MF3#5
Elna AmericaElna America
RFS-50VR47MF3#5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFS-50VR47MF3#5
Gamintojas / Gamintojas: Elna America
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.RFS-50VR47MF3#5.pdf2.RFS-50VR47MF3#5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RFS-50VR47MF3#5 specifikacijos
Dalies numeris RFS-50VR47MF3#5 Gamintojas Elna America
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 700680 pcs Duomenų lapas 1.RFS-50VR47MF3#5.pdf2.RFS-50VR47MF3#5.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija RFS, SILMIC II Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 604-1132
RFS50VR47MF3#5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 0.47µF