RFS-50V331MJ7#5
Elna AmericaElna America
RFS-50V331MJ7#5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RFS-50V331MJ7#5
Gamintojas / Gamintojas: Elna America
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.RFS-50V331MJ7#5.pdf2.RFS-50V331MJ7#5.pdf
  • Pranešimas
RFS-50V331MJ7#5 specifikacijos
Dalies numeris RFS-50V331MJ7#5 Gamintojas Elna America
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93301 pcs Duomenų lapas 1.RFS-50V331MJ7#5.pdf2.RFS-50V331MJ7#5.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija RFS, SILMIC II Sraigtasparnis @ žemos dažnio 965mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 604-1126
RFS50V331MJ7#5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.240" (31.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF