TM3B686M004LBA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TM3B686M004LBA
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas TM3686M004BLBA
Duomenų lapai: TM3B686M004LBA.pdf
  • Pranešimas
TM3B686M004LBA specifikacijos
Dalies numeris TM3B686M004LBA Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas TM3686M004BLBA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119629 pcs Duomenų lapas TM3B686M004LBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.9 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm
Talpa 68µF