TM3B686K004LBA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TM3B686K004LBA
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas TM3686K004BLBA
Duomenų lapai: TM3B686K004LBA.pdf
  • Pranešimas
TM3B686K004LBA specifikacijos
Dalies numeris TM3B686K004LBA Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas TM3686K004BLBA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108192 pcs Duomenų lapas TM3B686K004LBA.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TANTAMOUNT®, TM3 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.9 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm
Talpa 68µF