SMBJ11CD-M3/I
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SMBJ11CD-M3/I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ11CD-M3/I
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 17.9V DO214AA
Duomenų lapai: 1.SMBJ11CD-M3/I.pdf2.SMBJ11CD-M3/I.pdf
  • Pranešimas
SMBJ11CD-M3/I specifikacijos
Dalies numeris SMBJ11CD-M3/I Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas TVS DIODE 11V 17.9V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 467091 pcs Duomenų lapas 1.SMBJ11CD-M3/I.pdf2.SMBJ11CD-M3/I.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ) Serija TransZorb®
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 33.5A