SMBJ11CD-M3/H
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
SMBJ11CD-M3/H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ11CD-M3/H
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 17.9V DO214AA
Duomenų lapai: 1.SMBJ11CD-M3/H.pdf2.SMBJ11CD-M3/H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SMBJ11CD-M3/H specifikacijos
Dalies numeris SMBJ11CD-M3/H Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas TVS DIODE 11V 17.9V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 211483 pcs Duomenų lapas 1.SMBJ11CD-M3/H.pdf2.SMBJ11CD-M3/H.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ) Serija TransZorb®
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ11CD-M3/HGIDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 33.5A Talpa @ dažnumas -