RT055AS2201KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS2201KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT055AS2201KB
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas POT 2.2K OHM 55W WIREWOUND LIN
Duomenų lapai: RT055AS2201KB.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 311 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RT055AS2201KB specifikacijos
Dalies numeris RT055AS2201KB Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas POT 2.2K OHM 55W WIREWOUND LIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 311 pcs Duomenų lapas RT055AS2201KB.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas - Serija RT55
Rotacija 300° Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas (omai) 2.2k Galia (vatais) 55W
Pakuotė Bulk Kiti vardai RTAS-2.2KA
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2.2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Round Pavaros ilgis 0.984" (25.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)