RT055AS1002KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS1002KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT055AS1002KB
Gamintojas / Gamintojas: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prekės aprašymas POT 10K OHM 55W WIREWOUND LINEAR
Duomenų lapai: RT055AS1002KB.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 266 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RT055AS1002KB specifikacijos
Dalies numeris RT055AS1002KB Gamintojas Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas POT 10K OHM 55W WIREWOUND LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 266 pcs Duomenų lapas RT055AS1002KB.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Dydis - kūnas - Serija RT55
Rotacija 300° Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas (omai) 10k Galia (vatais) 55W
Pakuotė Bulk Kiti vardai RTAS-10KA
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Round Pavaros ilgis 0.984" (25.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)