PSB50W-0850-56
ERP PowerERP Power
PSB50W-0850-56 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSB50W-0850-56
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER
Duomenų lapai: PSB50W-0850-56.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
PSB50W-0850-56 specifikacijos
Dalies numeris PSB50W-0850-56 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3497 pcs Duomenų lapas PSB50W-0850-56.pdf
Įtampa - išvestis 38 ~ 56 V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.88" L x 1.00" W x 0.75" H (98.5mm x 25.4mm x 19.1mm) Serija PSB50
Reitingai IP20 Galia (vatais) 48W
Kiti vardai 1800-1115
PSB50W-0850-56-ND
Darbinė temperatūra -
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas Analog, ELV, Triac
Išsamus aprašymas 850mA 38 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 850mA