PSB50W-0550-85
ERP PowerERP Power
PSB50W-0550-85 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSB50W-0550-85
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRIVER
Duomenų lapai: PSB50W-0550-85.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PSB50W-0550-85 specifikacijos
Dalies numeris PSB50W-0550-85 Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRIVER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3757 pcs Duomenų lapas PSB50W-0550-85.pdf
Įtampa - išvestis 57 ~ 85 V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.88" L x 1.00" W x 0.75" H (98.5mm x 25.4mm x 19.1mm) Serija PSB50
Reitingai IP20 Galia (vatais) 47W
Darbinė temperatūra - Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas Analog, ELV, Triac
Išsamus aprašymas 550mA 57 ~ 85 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 550mA